מנועי הביוגז החדשים של סקניה מציגים חסכון של 5% בדלק

עם מנועי 420 או 460 כוחות סוס, וטווח של עד 1,400 קילומטר, גם מובילים לטווח ארוך יכולים ליהנות מההיצע של מנועי ביוגז חסכוניים.

סקניה סיפקה רמזים למנועי הביוגז החדשים ביריד IAA בשנה שעברה, אבל כאשר המנועים עם טכנולוגיית העילית הגיעו, התגלה יתרון חדש: השילוש ההרמוני – מנועי הביוגז החדשים, מערכות הגיר G2G וצירים – עובדים כל כך טוב יחדיו שהם מביאים לחסכון משמעותי בנסיעות ארוכות טווח.

"כאשר חיברנו בין הרכיבים האלה, התברר במהירות שזו הצלחה מסחררת" אמר אולה הנריקסון, מנהל מוצר בכיר בדלקים מתחדשים, משאיות סקניה. "בדיוק כפי שמנועי ה- Super נהנים מהמרווחים החדשים בגיר G25, כך גם מנועי הביוגז. כאשר מצמידים להם גיר Opticruise וצירים חדשים, מנועי הביוגז פועלים קרוב מאוד ל"נקודת האיזון" במשך רוב הזמן. הדבר מביא לחסכון של 5% בצריכת הדלק".

"דלקי ביומתאן הם בהחלט הפתרון עבור לקוחות אשר רוצים להתחיל מסע של הפחתת פחמן ללא השהיה", אמר הנריקסון. "מנועי הביוגז עונים על הצרכים של טווח רחב של תעשיות ויישומים. שילוב של גורר ונגרר במשקל 40 טון יכול להשיג טווחים של עד ל- 1,400 קילומטרים, כאשר הוא מתבסס על מיכל הדלק הגדול ביותר שאנו מציעים".

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן