סקניה חותמת על עסקה בסינגפור שמהווה ציון דרך באספקת משאיות חשמליות

המאמץ הגלובלי של סקניה לקידום תחבורה בת קיימא זוכה לעידוד משמעותי עם הסכם ראשון לאספקת משאיות חשמליות באסיה: 15 משאיות איסוף אשפה לחברת ALBA W&H Smart City.

הזרוע בסינגפור של חברת המחזור ושירותי הסביבה מברלין ALBA W&H Smart City רכשה 15 משאיות סקניה L230 המונעות בסוללה חשמלית, לאחר שזכתה במכרז ציבורי לאיסוף אשפה במגזר Woodlands-Yishun בעיר המדינה.

כל המשאיות צוידו בקבינה מונמכת, טוען אחורי, ו- 9 סוללות עם 297kW שעות, כדי להתאים אותן היטב לאיסוף האשפה בסינגפור. כאשר 6 מיליון אנשים חולקים רק 728 קילומטרים רבועים, העיר היא אחד מהאזורים הצפופים בעולם. לכן, איסוף אשפה שקט, יעיל ונקי ממזהמים הוא גורם חשוב להשגת איכות סביבה.

הרשויות בסינגפור תומכות בשוק הרכבים החשמליים

המכירה של המשאית נתמכה בחלקה על ידי המחויבות החזקה של ממשלת סינגפור לתחבורה בת קיימא. הרשויות הגדירו דרישת סף לכל מכרזי התחבורה הציבורית כי אחוז מסוים מצי איסוף האשפה יורכב מרכבים חשמליים.

"סינגפור היא ייחודית בדרום מזרח אסיה, בכך שהיא נוקטת בגישה פרוגרסיבית כל כך בנושא תחבורה ידידותית לסביבה. באמצעות יצירת מדיניות מאוד נקודתית לגבי רכבים חשמליים, הממשלה יוצרת שוק לרכבים חשמליים, ומקדמת שינוי סביבתי", אמר דיוויד לנץ, מנהל לשינוי סביבתי בסקניה דרום מזרח אסיה

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן