סקניה מחויבת לתחבורה חשמלית – היוזמות שלנו עד כה

סקניה מובילה את המעבר לשימוש ברכבים ללא פליטות מזהמים. אנו בסקניה מייצרים סדרת של רכבים חשמליים לחלוטין, ומבצעים מבחנים מעשיים למשאיות כבדות חשמליות בפרויקטים שונים של לקוחות החברה. השינוי בתחבורה מתאפשר על ידי שיפורים מהירים בטכנולוגיית הסוללות, ולמשאיות החשמליות יהיה בקרוב את הטווח הדרוש לשימוש נרחב גם במרחקים ארוכים.

הפיכת התחבורה לבת קיימא תלויה בכלים וטכנולוגיות רבים. בסקניה, פתרונות התחבורה נעים בין שימוש בדלק ביולוגי לשימוש במערכות הנעה חסכוניות באנרגיה. עם זאת, מבין טכנולוגיות אלו, לאף אחת לא תהיה השפעה ארוכת טווח גדולה יותר מאשר לחשמול התחבורה. סקניה מציעה מגוון רחב של רכבים חשמליים והיברידיים לחלוטין. יותר מכך, אנו מתחילים לבחון הפעלת משאיות חשמליות לחלוטין במשימות שנחשבו עד לאחרונה כקשות, ואף כבלתי ניתנות לחשמול, כמו הובלות עצים, הובלות במקומות עם גישה בעייתית וכן הובלות כבדות וארוכות.

למרות האופטימיות לגבי תהליך החשמול בסקניה, המשימה לא תהיה קלה. היא תדרוש השקעות משמעותיות במתקני ייצור חדשים ובחידושים טכנולוגיים, וכן, השגת אספקה גדולה ו​​בת קיימא של סוללות ורכיבים נלווים. עקב הסתמכות חדשה על גישה לאנרגיה נקייה ולרשת חשמלית במתח גבוה, שותפויות עם חברות אנרגיה ועם ספקי תשתיות טעינה תהיינה מהותיות.

במהלך העשורים הקרובים חשמול תחבורה מסחרית כבדה יהיה המפתח להגבלת ההשפעות של שינויי האקלים, וסקניה כבר הציבה יעדים שאפתניים המהווים הוכחה למחויבות החברה לתחבורה בת קיימא.

 

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן