סקניה מקלה על המעבר לפתרונות של הובלה חשמלית

בעתיד, כל כלי התחבורה יהיו חשמליים – כדי להבטיח עתיד בר-קיימא. אבל החלפה של משאית דיזל בגרסה חשמלית דורשת יותר מאשר רק להחליף את המשאית הישנה בחדשה.

שימוש בחשמל הוא חיוני לצורך הבטחת עתיד בר-קיימא של התעשייה, תוך הפחתת פליטות הפחמן באופן משמעותי. לסקניה יש כעת מבחר של משאיות ואוטובסים חשמליים, וחבילות של פתרונות כוללים כדי לסייע בכך.

המעבר לצי חשמלי משנה באופן משמעותי תהליכים שהתבססו בעסקים ובמערכות ניהול ציים, וכן את התשתיות והתכנון הלוגיסטי. שינוי של תהליכים אלה הוא מורכב, אך בלתי נמנע, כאשר יוזמות מקומיות משחקות תפקיד משמעותי בהאצת המעבר. לכן, חיוני שפוליטיקאים ידאגו להפוך את הכלכלה של החשמלית לכדאית עבור חברות התובלה.

"התעשייה פורצת דרך לעולמות חדשים, והדרך שלפנינו מורכבת מגורמים רבים שצריך לשקול. זו הסיבה שאנו עושים את המרב כדי לסייע בביצוע המעבר החלק ביותר. החל, מייעוץ להתאמה אופטימלית של רכבים חשמליים לפעילויות השונות, תוך הבטחת שיקולים של סוללה, יעילות אנרגטית וטעינה", אמר אנדרס למפינן, מנהל טכנולוגיות חדשות, סקניה.

תנועה לאורך כל היום

כל רכב חשמלי של סקניה ארוז כפתרון הממנף את כל הרכיבים הנדרשים, החל מרכבים ושירותים, דרך הכשרת נהגים, ועד לשותפות עם ספקי אנרגיה וליווי לטווח ארוך.

בשלב הראשון, הנתיבים והמשא יקבעו את צרכי התשתית והטעינה: "זה אולי הדבר החשוב ביותר, ואנו נסייע ללקוחות להקים מתקני טעינה יעילים. בנוסף, חיוני להבין מתי, היכן וכיצד יש לבצע טעינה, עם עדיפות לאנרגיה נקיה ומתחדשת. החסכון בעלויות, מבחינת אנרגיה, נוצר משימוש בעמדות טעינה מותאמות אישית, ומשימוש בטעינה לאורך הלילה בחניון הלילה ככל הניתן".

פעולה רציפה ככל הניתן

הפעלת טכנולוגיה של רכבים חשמליים בהיקפים גדולים היא דבר חדשני. ומעבר לכך, נושאים כמו טעינה, התאמה אישית, ואחזקה לטווח ארוך, רחוקים מלהיות סטנדרטיים בין יצרני הרכב:

"הדבר מציב דרישות ויכולות חדשות מסדנאות כדי לתמוך בטכנולוגיה הזו, וזו הסיבה שאנו שאנו שמים דגש רב כל כך על הכשרת כח האדם בסדנאות", אומר אנדרס.

עומדים באתגר

"בין אם מדובר בצי ענק של אוטובוסים או בפעילות קטנה של משאיות, חיוני כי המעבר להנעה חשמלית יעשה באופן שיתרום לעסקים. רכבים חשמליים חייבים להתאים לפעילות היומיומית של הלקוחות. אנו עומדים באתגר, עם רכבים חשמליים בליבה, ועם הפתרונות המקיפים כדי לגרום לזה לקרות".

פעילות מבוססת חשמל מגיעה עם הרבה שאלות סביבה. זו הסיבה שסקניה מספקת תשובות ופתרונות מבוססים. סקניה מסייעת להטמיע פתרונות המותאמים לכל מאפיין של הפעילות. "אנו מבינים את פעילות הלקוחות שלנו, כולל כל קושי וכל הזדמנות".

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן