סקניה משיקה פלטפורמת אוטובוס חשמלית חדשה ב-BUSWORLD

פלטפורמת האוטובוס החשמלית החדשה של סקניה, חלק מפתרונות ה-e-mobility השלמים של החברה הכוללים רכבים, שירותים ומערכות, עושה את הצגת הבכורה בכנס Busworld. השקת האוטובוסים 4×2 בעלי הכניסה הנמוכה כוללת את חשיפת הסוללות שנבנו באופן בר-קיימא עם קיבולת אנרגיה עצומה של עד 520 kWh ופותחו במיוחד לרכבים מסחריים כבדים, מה שמאפשר טווח בתנאים אופטימליים של מעל 500 ק"מ.

מסע המעבר לאוטובוסים חשמליים של סקניה החל עם ניסויים שדה של אוטובוסים חשמליים היברידיים כבר ב-2007. היום, עם הצגת פלטפורמת האוטובוס החשמלית החדשה של סקניה ופתרונות e-mobility משלימים, סקניה מתקדמת לאורך מפת הדרכים שלה להינע חשמלי כדי להגיע ליעדי צמצום CO2 ותחבורה באפס פליטות לאנשים ולחברות ברחבי העולם.

היצע ה-e-mobility של סקניה כולל הכל, החל מניתוח אנרגיה ותפעול אתר ועד ליחידות טעינה, מימון, התקנה ומגוון שירותים אחרים, תוך סיוע במהלך תהליך היישום והבטחת תפעול יעיל ואמין.

ההשקה הראשונית של הפלטפורמה החדשה מוצעת באוטובוסים בעלי כניסה נמוכה 4×2. האוטובוסים הללו יהיו זמינים בשתי גרסאות: עם ארבע סוללות בקיבולת מותקנת של 416 kWh וגרסה עם חמש סוללות בקיבולת מותקנת של 520 kWh. בתנאים אופטימליים, זה שווה לטווח של יותר מ-400 ק"מ לראשון ומעל 500 ק"מ לשני.

הסוללות המפותחות באופן בר-קיימא עוצבו ויוצרו בשיתוף פעולה בין Northvolt לסקניה, ומבטיחות איכות מעולה ואחריות מקיפה. האוטובוס מצויד באחת מהסוללות הכבדות הכי ברות-קיימא בשוק, ומהונדס עם קיבולת סוללה משופרת וטווח.

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן