סקניה מתחילה בבניית בסיס ייצור עולמי חדש בסין

אתר הייצור בעיר רוגאו, סין יהיה מפעל "אפס פליטות מזהמים", וייצר כלי רכב לשווקים הסינים וגם לשווקי יצוא.

סקניה נקטה בצעד אסטרטגי משמעותי לקראת הרחבת הנוכחות שלה בסין ובשוק האסייתי הרחב. צעד זה נעשה באמצעות בניית בסיס ייצור גלובלי חדש בעיר רוגאו שבמחוז ג'יאנגסו, במרחק של 150 ק"מ צפונית- מערבית לעיר שנגחאי.

המפעל החדש, אשר מבוסס על מערכת הייצור המודולרית הייחודית של סקניה, ייצר כלי רכב הן לשוק הסיני והן לשאר אסיה כאשר ייפתח לפעילות בסוף 2024/ תחילת 2025. עם פתיחתו, מפעל זה יקצר משמעותית את זמני האספקה ​​ללקוחות באזור. המפעל יהיה אתרהייצור העולמי הרביעי של סקניה, אחרי Södertälje בשוודיה, Zwolle בהולנד ו-São Bernardo do Campo בברזיל.

"התזמון של פיתוח המפעלהוא פנטסטי. זו היא הזדמנות ייחודית עבור סקניה", אומר רוטגר דה וריס, נשיא התפעול התעשייתי באסיה.

"המבנה ברוגאו יספק דחיפה משמעותית לנוכחות שלנו באסיה וגם למאמצים שלנו להניע את המעבר לתחבורה בת קיימא, מכיוון שהמפעל יהפוך מיד למפעל אפס פליטות, המשתמש בחשמל ירוק ובדלקים מתחדשים". 

 אחד ממקורות הכוח העיקריים יהיה ביוגז העשוי מבוץ של שפכים מקומיים, פסולת מזון ופסולת ביולוגית אחרת, ובכך המפעל יפעל באמצעות הפקת אנרגיה מפסולת. בנוסף לכך, הרכבים שייוצרו ברוגאו יעמדו בתקנים המחמירים ביותר של הגבלות פליטות וצריכת דלק.

התפוקה של המפעל תשקף גם את התחכום ההולך וגדל של השוק הסיני בתחום הפתרונות ברי הקיימא לרכבים בעלי ייעוד מיוחד. עם שיעור לוקליזציה של יותר מ-80% ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר, המפעל יוכל להציע רכבים שהותאמו מראש לתנאי השוק הסיני, כך שהלקוחות יוכלו ליהנות מכלכלה תפעולית ותחרותית מאוד.

 

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן