סקניה תציג בנובמבר משאיות יורו 6 משודרגות

כדי לתת ללקוחותיה בסיס טוב יותר לקבלת החלטות הצטיידות, סקניה מכריזה כבר עתה על טווח משאיות היורו 6 המורחב ששופר באופן משמעותי. ההשקה תיערך בנובמבר 2021. "לאור המצב, עם ביקוש שיא למשאיות, מחסור במוליכים למחצה והשקה קרבה של טווח מוצרים חדש. החלטנו לשים את כל הקלפים על השולחן", אומר אלכסנדר ולסקמפ, סמנכ"ל בכיר וראש מכירות ושיווק בסקניה.

סקניה חוותה מכירות שיא לרוחב כל טווח המשאיות הנוכחי שלה ברבעון הראשון של 2021.

"אנו נאבקים במחסור במוליכים למחצה, כמו שאר התעשיה שלנו. המחסור גרם לזמני הובלה ארוכים ובמקרים מסוימים גם לעיכוב במשלוחים. בנוסף לכך, אנחנו מתכוננים לחשיפה הגדולה ביותר שלנו מאז 2016. במצב זה, החלטנו שיהיה הוגן לתת ללקוחות פוטנציאלים בסיס טוב יותר לקבלת החלטות שלהם לגבי רכישת משאית חדשה מסקניה." אומר ולסקמפ.  

סקניה אינה חושפת את העיתוי המדויק או התוכן, הכולל של החשיפה אך, מבטיחה בין היתר, שיפורים מהותיים בצריכת הדלק בהשוואה לטווח הנוכחי, יחד עם עדכונים בשלדה. זאת ניתן לראות לאור הזכיה של סקניה בתואר "המשאית הירוקה של השנה" במשך חמש שנים ברציפות על ידי מגזיני הסחר הגרמניים המובילים, בשל יעילות ההובלה של המשאיות של סקניה.

“אנחנו נמשיך ללמד את כוח המכירות שלנו במהלך הסתיו ונוודא שיש בידינו את כל הכלים והמידע בעבור החשיפה של טווח מנועי ה-13 ליטר החדש בנובמבר" אומר ולסקמפ. "אנו משוכנעים שלקוחותינו יעריכו את העבודה שניתנת להם האפשרות לבחור בין קניית משאיות ירוקות מהטווח הקיים או קניית המשאיות החדשות אשר ייצורן מתוכנן להתחיל ברבעון השני של 2022."

על ידי הצגת מערכת הנעה חדשה, סקניה מפגינה את מחויבותה לקדם המעבר למערכת תחבורה בת קיימא, בהתאם להסכם פריז. סקניה הייתה יצרנית הרכב המסחרי הכבד הראשונה שיצרהמפת דרכים שבה המטרות מאושרות על ידי היוזמה "Science Based Target".

 

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן