פתרון דיגיטלי למעקב אחר התרומה הסביבתית של משאיות סקניה

חברת נסטה וסקניה מובילים פיילוט בפתרון דגיטילי שיאפשר מעקב אחר השימוש של כל משאית בדלקים מתחדשים. שילוב של נתונים מפורטל ניהול הצי של סקניה עם נתוני פליטות הדלקים של נסטה, מייצר פתרון המספק ללקוחות סקניה נתונים מדויקים ומעודכנים לגבי פליטות גזי חממה (GHG). הלקוחות יכולים ללמוד אודות השפעת השימוש בדלקים מתחדשים של נסטה בהשוואה לשימוש בדלק מאובנים, ולבצע מעקב אחר ההתקדמות שלהם אל עבר יעדי האקלים.

עד היום היה קשה לבדוק עד כמה משאיות נוסעות באמת על דלקים מתחדשים, מכיוון שאותן משאיות ממשיכות לנסוע גם על דלקי מאובנים. הפתרון הדיגיטלי פותר זאת.

"המטרה של שיתוף הפעולה הייחודי הוא לבחון יחד עם יצרן הציים דרך לבחינת השימוש בדלקים מתחדשים, ולדווח במדויק אודות ההשפעה על האקלים. נתוני האקלים זורמים באופן דיגיטלי לאורך המערכת, בעוד בעבר הם נאספו ידנית ממקורות שונים. הפיילוט שלנו עם סקניה החל באיתור האתגרים שחברות הובלה מתמודדות איתם בפיתוח הקיימות בצי שלהן. הזמנו לקוחות בעסקי התובלה להשתתף בראיונות ולספק לצוות התכנון בסניה תובנות עמוקות יותר לגבי האתגרים שהם מתמודדים עימם, אמר מאטס הולטמן, ראש שותפויות OEM בנסטה.

כניסה לחצר הטכנית

דילוג לתוכן